Anketa

Líbí se Vám hudba na pozadí?
 

Přihlášení uživatele

Vítejte na stránce Řádu sv.Huberta se sídlem na Kuksu

IV. Myslivecký den v Chudeřicích

Poslední červnovou sobotu se sešli nejen myslivci, ale i široká veřejnost, aby si společně užili již čtvrtý ročník mysliveckých slavností v Chudeřicích. Tuto akci pořádanou mysliveckým sdružením ‘‘Svornost‘‘ ve spolupráci s Řádem svatého Huberta podpořila také Lesní správa Dvůr Králové.

Celý článek...
 

Řád sv.Huberta se sídlem na Kuksu pečuje o památky

V měsíci května u sochy sv. Františka Xaverského v Žírči u Dvora Králové nad Labem byl dosázen habrový živý plůtek a celá plocha následně upravena. Začátkem června byl proveden úklid u sochy sv. Floriána a památného místa "U Buku" na bývalém panství Františka Antonína hraběte Sporcka.

Celý článek...
 

Stanovisko ŘSH k přípravě novely mysliveckého zákona

Na základě posledního vývoje a jednání o novele zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů, zaujímá Řád svatého Huberta (ŘSH) ke dni 22.5.2013 v této záležitosti následující stanovisko:

Celý článek...
 

Májová mše v Lese Království

 

Řád sv. Huberta se sídlem na Kuksu ve spolupráci s Farním úřadem Dvůr Králové nad Labem uskutečnil dne 14. května 2013 májovou mši svatou u přírodního památníku svatého Huberta - Les Království.

Celý článek...
 
Nadační les Hospitální nadace F.A.hraběte Sporcka - Nové Lesy u Dvora Králové n.Labem
Celý článek...
 

Záznam ze Svatohubertské mše na TV Noe

Záznam ze Svatohubertské mše, kterou v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha celebroval v pátek 26. dubna 2013 kardinál Dominik Duka můžete nyní shlédnout v archivu TV Noe. Věříme, že si rádi připomenete slavnostní okamžiky, při kterých jsme si společně připomněli 90. výročí založení ČMMJ.

 

ŘSH se podílel na oslavách 90 let ČMMJ na Pražském hradě


Oslavy 90. výročí Českomoravské myslivecké jednoty proběhly v pátek 26. dubna 2013. Zahájeny byly Svatohubertskou mší ve Svatovítské katedrále, následoval slavnostní večer ve Španělském sále Pražského hradu. Oslav se účastnili i členové Mezinárodní rady pro myslivost a ochranu zvěře (CIC), která sdružuje myslivecké organizace z více jak 80 zemí světa. Záštitu poskytl prezident republiky Miloš Zeman.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 6 z 9
_DSC6308.JPG

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 58