Anketa

Líbí se Vám hudba na pozadí?
 

Přihlášení uživatele

Vítejte na stránce Řádu sv.Huberta se sídlem na Kuksu

Parte Petr Beníček 

V. Myslivecký den v Chudeřicích

Poslední červencovou sobotu se sešli nejen myslivci, ale i široká veřejnost, aby si společně užili již pátý ročník mysliveckých slavností v Chudeřicích. Tuto akci pořádanou mysliveckým sdružením ‘‘Svornost‘‘ ve spolupráci s Řádem svatého Huberta podpořila také Lesní správa Dvůr Králové.

Celý článek...
 

Parte Oldřich Čížek 

Odešel bratr Oldřich Čížek


Vážení, dne 30.6.2014 se Řád svatého Huberta navždy rozloučil s řádovým bratrem Oldřichem Pavlem Čížkem který odešel v tichosti po krátké nemoci dne 24.6.2014. Čest jeho památce!
Celý článek...
 

Májová mše svatá


Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu ve spolupráci s Farním úřadem Dvůr Králové nad Labem uskutečnil májovou mši Svatou u přírodního památníku svatého Huberta - LES KRÁLOVSTVÍ dne 13. května 2014.

Celý článek...
 

DEN LESŮ v areálu HÁJEMSTVÍ


Dne 16. 5. 2014 se již tradičně konala v areálu LČR- Hájemství  oslava Dne lesů. Pro necelých 650 návštěvníků z mateřských a základních škol ze Dvora Králové nad Labem, Kocbeře,  Nemojova,  Vítězné a letos i Hradce Králové zde organizátoři připravili pestrý program s lesní tematikou.

Celý článek...
 

Seminář „Tradice a současnost v myslivosti“ již po devatenácté.

Velmi příjemné prostředí „Penzionu Za vodou“ poskytlo zázemí XIX. ročníku vzdělávacího semináře „Tradice a současnost v myslivosti“, který tradičně pořádá Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 4 z 9
_DSC6429.jpg

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 37